O firme

Sídlo firmy a fakturačná adresa:

 • BAL SLOVAKIA, s.r.o.

  Vysokoškolákov 8511/10

  01008, Žilina

  IČ: 36396044

  DIČ: 2020105373

  Spisová značka: Firma je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Žilina, Oddiel: Sro, Vložka: 12632/L.

  Tel.: +421 41 5005 890

  Fax: +421 41 202 8943

Firma BAL SLOVAKIA, s.r.o. otvorila sieť maloobchodných predajní KÚZLO FARIEB. V dnešnej dobe môžete farebnému kúzlu podľahnúť v jedenástich prevádzkach v celej Slovenskej republike. Pritom počet predajní nie je to jediné, čo sa v uplynulých piatich rokoch zmenilo.

KÚZLO FARIEB zvyšuje a rozširuje každým rokom množstvo ponúkaného sortimentu, pričom veľký dôraz kladie na kvalitu ponúkaných produktov, rovnako ako na profesionálny prístup a odborné poradenstvo. Všetky naše predajne ponúkajú miešanie farieb podľa priania zákazníka priamo na počkanie. So zmenou a skvalitnením obsahu však prišla aj zmena formy, preto v súčasnosti všetky články nášho maloobchodného reťazca vystupujú pod jednou tvárou (jednotné značenie predajní a výkladov).

Každý mesiac máme robíme mimoriadne akcie, kde sa snažíme osloviť čo najširšiu verejnosť zaujímavou ponukou s akciovými cenami, podporenú množstvom darčekov, ako poďakovanie za vernosť a dôveru.

Našim zákazníkom sme vyšli v ústrety aj rozšírením ponuky o drogistický sortiment. Založili sme KLUB ZÁKAZNÍKOV KÚZLO FARIEB, ktorého členovia sú držiteľmi klubových kariet a môžu tak čerpať z rady výhod (špeciálne cenové ponuky, zaujímavé odmeny a darčeky). S radom akciových zliav, ponúk a darčekov počítame pre všetkých našich zákazníkov, napríklad v rámci pravidelných letákových akcií. Nezabudli sme ani na remeselníkov, pre ktoré máme taktiež pripravené špeciálne zákaznícke karty, zľavy a výhody.

V tomto roku plánujeme rozšíriť sieť maloobchodných predajní KÚZLO FARIEB, osloviť väčšie množstvo zákazníkov a pritom udržať prvotriednu kvalitu našich ponúkaných služieb.